אסקייפ רום בגליל

אסקייפ רום בגליל העליון – חדר בריחה בצפון

אסקייפ רום בגליל מזמין אתכם לחוויה יוצאת דופן שיכולה לתרום לכל אדם בכל מיני רמות.

בילוי באסקייפ רום בגליל גורם לכם להתנתק מהמציאות (לפרק זמן מסוים) ולחוות חוויה שהיא לא במסגרת מה שקורה, אלא שאתם צריכים להאמין שהיא מתרחשת ולכן אתם צריכים הרבה מאוד רצון וגם הרבה מאוד דמיון. המציאות היום יומית היא לעיתים קשה עבור אנשים מסוימים. אם זה עבודה תובענית למשך שעות ארוכות, הרצון להתפרנס, התמסרות מוחלטת ומצב שלפעמים לא משאיר זמן לאנשים ליהנות מכלום מלבד סופי שבוע, וגם אז מוטרדים מכל מיני דברים. היכולת שלנו לדמיין היא דבר מופלא. באמצעות הדמיון אנו צוברים תקווה וכוח ולכן כל כך חשוב לשחק במשחקים בכל גיל, כי משחקים משאירים לנו את הדמיון ואת היכולת להרגיש קצת ילדים.
לשחרר, לזרום ולדמיין זו המהות של כל אסקייפ רום בצפון. אתם מוזמנים לחוות את החוויה בחדר בריחה האשליה.
היכנסו לאתר שלנו (בלחיצה על הלוגו) והזמינו משחק בזה הרגע!!!

האשליה – חדר בריחה מציאותי!

חדר בריחה האשליה הוא חלק מחדרי הבריחה בסגנון אסקייפ רום.
האשליה וחדרי בריחה נוספים, עושים בעצם שימוש במבנה משחק הקווסט,
שהוא הבסיס של כל המשחקים בחדרי הבריחה. המשחק הזה היה משחק מחשב בשנות השמונים והתשעים.
מדובר היה בזירות של אירועים והרפתקאות שכעת הועברו באמצעות הדמיון לחדרי בריחה-
אסקייפ רום בגליל, כבר אמרנו!

אסקייפ רום בגליל – חוויה סוחפת ומרגשת

חדר בריחה- אסקייפ רום תפאורה של מקום אחר, בזמן אחר ומבקש מאיתנו להתחבר למקום  כאילו והוא קיים במציאות. זה קצת כמו לראות סרט ולשתף פעולה, הרי בכל זמן נתון בסרט אנחנו יכולים להגיד לעצמנו, זה לא קורה באמת, זה סרט. אבל אנחנו לא עושים את זה, כי אם לא נרשה לעצמנו להאמין שמה שקורה בסרט אכן קורה, לא נוכל לצפות בסרט ובוודאי שלא נוכל ליהנות ממנו. אסקייפ רום זה אותו דבר. נאמר שנכנסתם לחדר בריחה עם תפאורה של מנזר בטיבט. אם תגידו לעצמכם שאתם נמצאים בחדר בריחה, המשחק לא יעבוד, אבל אם תאמינו שאתם במוטל בשם פנורמה, זה בדיוק מה שתרגישו.

  צור קשר:
  אירועים נוספים

  מה עוד אנחנו יודעים לעשות:

  חדרי בריחה מומלצים לילדים בחיפה
  אם חיפשתם חדר בריחה מומלץ לילדים או חדרי בריחה מומלצים לילדים בחיפה הגעתם למקום הנכון! כלל חדרי הבריחה של רשת מיינד אטאק בצפון ובחיפה כוללת גם חדרי בריחה מומלצים לילדים. אלה הם חדרים מיוחדים ומעניינים מאוד שמפעילים את הדמיון של הילדים שלכם, כלל חדרי הבריחה ברשת שלנו משלבים אקשן ואתגר ייחודי לילדים ומהווים הרפתקאה בלתי נשכחת לכל הקבוצה ובמיוחד למשפחה.
  בניית חדר בריחה
  ליווי, שירות והקמה מקצועית בתחום האסקייפ רום בארץ. One-Stop-Shop לכל הצרכים של בעלי חדר בריחה: תכנון ועיצוב, אלקטרוניקה, עבודות עץ, סיליקון וברזל, פיסול, צביעה, תכנות רכיבים חכמים ועוד.
  אסקייפ רום למשפחות - אטרקציה מיוחדת
  נעים להכיר, אנחנו החוויה הכי מומלצת בעיר – אסקייפ רום למשפחות , חדר בריחה אמיתי. חדרי בריחה למשפחה מבוססים בדרך כלל על נושאים ועלילות שונות , על פתרון תעלומות וחידות שונות ועוד הרבה סיפורים מעניינים. אם חיפשתם אטרקציה משפחתית לבילוי מהנה ובטוח בחופשה הקרובה או בשבת הקרובה , אנחנו ממש שמחים ונרגשים להציג בפניכם את חדרי בריחה למשפחות בחיפה משפחתיים המבוססים על שלל אלמנטים ונושאים מיוחדים ואהובים שכולנו מכירים.
  Call Now Button